O firmie

Witamy na stronie firmy „KLADAKOR”


Firma KLADAKOR z siedzibą w Słonawach k. Obornik Wlkp. działa na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Początkowo firma nastawiona była na wytwarzanie konstrukcji stalowych i obiektów o „lekkiej” zabudowie tj. hale, magazyny, mleczarnie itp.
Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwoliło nam rozszerzyć działalność o dział design, świadcząc usługi na potrzeby budownictwa mieszkalnego oraz klientów indywidualnych, wykonujemy projekty zleceniodawców i architektów.
Realizując powierzone zadania ogromną wagę przywiązujemy do estetyki wykonania.
Specjalizujemy się w obróbce stali nierdzewnych oraz kwasoodpornych. Elementy konstrukcji łączymy z mechaniczną obróbką spoin poprzez spawanie metodą TIG (jest to metoda bezdymowa i bezrospryskowa, za pomocą której uzyskuje się niezwykle czyste, wysokiej jakości złącza).Przy realizacji zadań wymagających łączenia stali ze szkłem lub drewnem współpracujemy z najlepszymi firmami, które dysponują znakomitym parkiem maszynowym i dużym doświadczeniem.

Pragniemy również podjąć współpracę w zakresie produkcji MEA (metalowe elementy architektury) w szczególności produkcji i montażu:

 • konstrukcji i pochwytów przyściennych
 • balustrad
 • schodów o stalowej konstrukcji nośnej
 • daszków ozdobnych
 • relingów, odbojnic
 • elementów wyposażenia wnętrz
 • specjalistycznego wyposażenie basenów
 • okuć meblarskich

Produkowane przez nas wyroby stanowią elementy zabezpieczające przestrzeń otwartą (balustrady) lub spełniającą rolę komunikacyjną (schody) jak również stanowią integralne elementy wystroju wnętrz decydujące o jego wyjątkowym charakterze i nowoczesnym designie. We wszystkich typach możemy zastosować wypełnienia w postaci prętów, rur, linek, szkła bezpiecznego, blach perforowanych, siatek itp. Nasze stalowe wyroby łączymy zarówno z drewnem o przekroju okrągłym jak i prostokątnym, oraz szkłem bezpiecznym używanym często jako konstrukcja nośna projektu.
Ponadto stałą produkcja zakładu są wszelkiego rodzaju okucia pod meble tapicerowane i biurowe znanych fabryk mebli.

Z przyjemnością doradzamy klientom najlepsze rozwiązania.
Wybitne osiągnięcia naszych pracowników, profesjonalizm, przestrzeganie procedur w zakresie procesów spawalniczych, przekładają się na wysoką jakość naszych produktów. Jako firma doświadczona i sprawdzona na rynku posiadamy wiedzę zarówno na temat technologi wytwarzania produktów jak i montażu, co stanowi gwarancję precyzji, sprawności, terminowości oraz niedopuszczenia do usterek w trakcie montażu i w późniejszej eksploatacji.
Dla zachowania wysokiej jakości usług stosujemy wyłącznie atestowane surowce oraz produkty posiadające niezbędne aprobaty techniczne (Instytutu Techniki Budowlanej; Instytutu Budowy Dróg i Mostów) oraz atest higieniczny (Polskiego Zakładu Higieny).

Wyjątkowe walory naszych produktów, niezawodna obsługa oraz konkurencyjne ceny doceniło wiele firm z branży budowlanej.
Zrealizowaliśmy szereg dużych inwestycji:

 • Obiekty biurowe
 • Obiekty użyteczności publicznej
 • Obiekty szkolne oraz hale sportowe
 • Obiekty mieszkalne w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

Firma KLADAKOR jest wiarygodnym i solidnym partnerem, terminowo i rzetelnie wywiązującym się ze swoich zobowiązań wobec kontrahentów, którego nadrzędnym celem jest zaspokojenie nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty.